پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ,29 February 2024
 
 
دستگاه ام آر آی پیشرفته با حضور وزیر بهداشت در زاهدان راه‌اندازی شد
 
دستگاه پیشرفته ام آر آی در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان امروز جمعه با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی شد.
 
به گزارش فانا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: این دستگاه ام آر آی پیشرفته با مساعدت و همکاری بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اعتبار بیش از ۷۹ میلیارد ریال خریداری و تحویل بیمارستان خاتم شده است.
حبیب غزنوی اظهار کرد: این دستگاه ام آر آی، از دستگاه‌های پیشرفته کشور است که محدودیت تصویربرداری برای افراد با وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم را ندارد.

وی تصریح کرد: این دستگاه ام آر آی سومین دستگاه سیستان و بلوچستان است که در ۲ سال گذشته در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: با افتتاح این دستگاه، تعداد کل دستگاه های ام آر آی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ۶ دستگاه فعال است.

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش icu بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان بازدید کرد و با عیادت از بیماران بستری در این بخش در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.

بهرام عین اللهی به اتفاق جمعی از معاونان و مسوولان این وزارتخانه، امروز دوشنبه وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد.

وی در سفر یک روزه خود به سیستان و بلوچستان ضمن افتتاح چند طرح حوزه بهداشت و درمان استان، جلساتی هم با روسا و مسوولان دانشگاه های علوم پزشکی سیستان و بلوچستان برگزار می‌کند.
 
کد مطلب : ۵۲۹۲۸
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۳
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :