پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ,29 February 2024
 
 
نایب رئیس اول شورای عالی نظام پزشکی به دیار باقی شتافت
 
دکتر عزت‌الله گل‌علیزاده، نایب‌رئیس اول شورای عالی نظام پزشکی، پس از تحمل یک دوره سخت بیماری، صبح روز شنبه سیم آذرماه به دیار باقی شتافت.
 
به گزارش فانا، وی از تاثیرگذارترین پزشکان فعال در امور صنفی و موضوعات مرتبط با نظام سلامت بود که حتی در دوره تحمل بیماری هم دست از تلاش خستگی‌ناپذیر خود برنداشت و پس از هر دوره سخت درمان و انجام جراحی‌های پی‌درپی، باز هم از جای برمی‌خواست و در راه آرمان‌هایی که به آنها باور داشت، تلاش خود را از سر می‌گرفت.

درگذشت این طبیب پرافتخار را به عموم هموطنان، جامعه پزشکی کشور و خانواده آن مرحوم، تسلیت عرض می‌کند.
در پی درگذشت مرحوم دکتر عزت‌الله گل‌علیزاده، بسیاری از مدیران و فعالان نظام سلامت کشور، پیام‌های تسلیتی صادر کردند.

در بخشی از پیام تسلیت محمدرضا ظفرقندی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی آمده است: «انالله و اناالیه راجعون؛ رحلت جانگداز دوست، یار و همراه عزیز و قدیمی جناب آقای دکتر عزت‌الله گل‌علیزاده، اندوه بزرگی است که تا مدت‌ها بر دل‌ها خواهد ماند. این مصیبت سترگ را جبران نشاید و جای خالی این مرد حق‌گو تا ابد خالی خواهد ماند.

ایشان پس از عمری تلاش و خدمت صادقانه در عرصه‌های مختلف پزشکی و خدمت به مردم و پس از تحمل مدت‌های مدید رنج بیماری‌، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
این ضایعه اسفناک را به خانواده معزز ایشان و جامعه سوگوار پزشکی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم. یقیناًیاد و آثار خدمات ارزشمند این برادر عزیز در خاطره ها و عرصه پزشکی کشور ماندگار و سبز خواهد ماند.»

علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هم در پیامی نوشت: «وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ اِذَا اَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ اِنَّا لِلّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعونَ؛ خبر تاسف بار درگذشت طبیب گرانقدر، مرد اخلاق و مدیر و مدبر جامعه پزشکی کشور، دکتر عزت‌الله گل علیزاده نائب رئیس شورای عالی نظام پزشکی کشور موجب تالم و تاثر وافر جامعه پزشکی کشور گردید. سال‌ها تلاش و مجاهدت این فقید عزیز در سنگرهای علمی و تلاش صادقانه در راستای اعتلای دانش پزشکی و نظام صنفی پزشکان کشور در صحیفه سترگ مجاهدان این مرز و بوم ثبت و مانا خواهد شد. این طبیب صدیق که سال‌ها با درد بیماران مبارزه کرد، خود نیز مبارزه با درد بیماری را مدت‌های مدید تحمل کرد و به دیار حق و دیدار برادر شهیدش شتافت. باشد که سال‌ها تلاش خالصانه برای سلامتی مردم و دردمندان، کوله باری از اجر و معنویت بی‌شمار برای او ذخیره کرده باشد، ان شاالله.»
 
کد مطلب : ۲۳۷۹۲
يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
۰
 
مرجع : روزنامه سپید
 

ارسال
 
گروه های خبری :